Drużyna „Paragrafu” na podium

Prawnicy tarnobrzeskiego Paragrafu odnieśli kolejny sukces. W turnieju prawników w halowej piłce nożnej, zorganizowanym pod patronatem Prezesa Sądu Okręgowego w Przemyślu tarnobrzeżanie zajęli drugie miejsce.

Drużyna Paragrafu Tarnobrzeg, od lewej stoją: Michał Kurkiewicz (sędzia), Paweł Sabat (adwokat), Janusz Wojewoda (adwokat), Michał Mędryk (adwokat), Tomasz Turbak (sędzia), Paweł Sierant (adwokat), Grzegorz Król (sędzia), Władysław Stala (sędzia); w dolnym rzędzie od lewej: Zbigniew Kapała ( Państwowy Inspektor Pracy), Wiesław Kulpa (sędzia).

W turnieju wzięło udział 10 drużyn z województw; małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego. O awansie do finału drużyny „Paragrafu” zadecydowały rzuty karne w których to drużyna „Paragrafu” wygrała z gospodarzami turnieju. W finale po emocjonującym i zaciętym meczu „Paragraf” uległ drużynie sędziów i prokuratorów  Ipso Iure z Lublina 1:2.  Trenerem drużyny „Paragrafu” był SSO w Tarnobrzegu Wiesław Kulpa a koordynatorem zespołu SR w Mielcu Władysław Stala.

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2012-04-17 13:10
Wytworzył:
SSO Józef Dyl
Publikacja w dniu: 2012-04-17 14:00
Opublikował:
SSO Józef Dyl
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 9 594