Konferencja Prasowa

Prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu i Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Rzeszowie zapraszają na konferencję prasową nt. budowy nowej siedziby sądu i prokuratury w Nisku oraz nowej inwestycji Służby Więziennej w powiecie Tarnobrzeskim, która odbędzie się 12.03.2018r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Sądu Rejonowego w Nisku, ul. Plac Wolności 14.

W konferencji wezmą udział: Marcin Warchoł – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości RP, gen. Jacek Kitliński – Dyrektor Generalny Służby Więziennej RP, Rafał Weber – Poseł na Sejm RP, Zbigniew Chmielowiec – Poseł na Sejm RP, Mieczysław Golba – Senator RP, Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki, Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego, SSO Szymon Rożek – Prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu, Maria Kurowska – v-ce Marszałek Województwa Podkarpackiego, Marta Ziarek – Dyrektor Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu.

Organizatorami konferencji są: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu i Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie. W trakcie konferencji przedstawione zostaną założenia budowy i wizualizacje nowej siedziby sądu i prokuratury rejonowej w Nisku oraz nowej inwestycji Służby Więziennej w powiecie tarnobrzeskim.

Dziennikarzy prosimy przybywać do godziny 13.15. Akredytacje prosimy przesyłać do 9.03 2018r (piątek). do godz. 14.00, na adres: oisw_rzeszow@sw.gov.pl .

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2018-03-05 10:02
Wytworzył:
admin
Publikacja w dniu: 2018-03-05 10:04
Opublikował:
admin
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 694