Podziękowania dla Pana Adama Kowalczyka za wieloletnią pracę w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu

W dniu 25 listopada 2013 roku w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu o godzinie 10.00 odbyło się spotkanie w związku z zakończeniem 45 lat pracy przez Pana Adama Kowalczyka Kierownika Sekcji Gospodarczej, który z dniem 4 listopada 2013 roku nabył uprawnienia do emerytury. W spotkaniu udział wzięli Prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Robert Pelewicz, Wiceprezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Anna Moskal, Dyrektor Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Marta Ziarek, sędziowie i pracownicy Sądu, Ośrodka Migracyjnego Ksiąg Wieczystych w Nisku oraz Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego w Tarnobrzegu.

Uczestnicy spotkania złożyli podziękowaniai wyrazy uznania dla Pana Adama Kowalczyka za wkład i zaangażowanie w działalność Sądu.

 

Od lewej: Wiceprezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Anna Moskal,
Prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Robert Pelewicz,
Kierownika Sekcji Gospodarczej
Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Adam Kowalczyk

Sędziowie oraz pracownicy Sądu Okregowego w Tarnobrzegu

 

Wieloletnia praca Pana Adama Kowalczyka w dużym stopniu przyczyniła się do budowania dzisiejszej struktury tutejszego Sądu. Okazane wyrazy wdzięczności wzbudziły u byłego Kierownika Sekcji Gospodarczej Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu wzruszenie i refleksje związane z czasem pełnienia obowiązków służbowych w tutejszej jednostce.

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2013-11-26 19:14
Wytworzył:
Maciej Sudoł
Publikacja w dniu: 2013-11-26 19:35
Opublikował:
Maciej Sudoł
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 7 248