Przejdź do treści

Szkolenie

W dniu  11 kwietnia 2023 r. w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu odbyło się szkolenie nt.: "Mobbing i inne niepożądane zachowania w miejscu pracy. Skuteczne zarządzanie i przeciwdziałanie. Komunikacja zarządcza w zespole", skierowane do kierowników  oddziałów oraz wydziałów Sądów okręgu tarnobrzeskiego.

Szkolenie_zdjęcie
 

Szkolenie w sposób ciekawy i zachęcający do dyskusji, poprowadziła Pani Aneta Gibek-Wiśniewska, specjalistka od prognozowania, rozwiązywania i zapobiegania konfliktom w biznesie, która od 20 lat wspiera  firmy w wychodzeniu z kryzysowych sytuacji, początkowo jako sędzia, a obecnie – adwokat i mediator.

Szkolenie_zdjęcie1
 

Celem szkolenia było doskonalenie kompetencji kadry zarządzającej w zakresie między innymi:  monitorowania delegowania zadań,  nabycia umiejętności skutecznego przekazywania informacji dla zespołu, budowania relacji z pracownikami, umiejętności rozpoznawania i zarządzania konfliktem oraz wyznaczania nowych standardów współpracy na co dzień.

Szkolenie  miało charakter warsztatowy, który pomógł uczestnikom spojrzeć na temat z perspektywy własnych doświadczeń oraz zmierzał do wypracowania planu działania na przyszłość.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia:
Wytworzył:
Ewa Malecki
Publikacja w dniu:
Opublikował: adminso
Zatwierdzony przez: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 92