Przejdź do treści

Oddział Finansowy

Główny Księgowy

Funkcję tę sprawuje Pani Edyta Potańska 

  • pok. 5
  • tel. (15) 688-25-04
  • e-mail: finanse@tarnobrzeg.so.gov.pl
  • godziny urzędowania:
    • poniedziałek  8:00 - 16:00
    • wtorek - piątek 7:30 - 15:30

Sekcja Gospodarcza

Funkcję Kierownika Sekcji Gospodarczej sprawuje Pan Sławomir Walczyk

 

W ramach Oddziału Finansowego funkcjonuje Sekcja Gospodarcza, do zadań której należy:

1. Prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem sądu w materiały biurowe, druki akcydensowe, książki, elementy wyposażenia pomieszczeń biurowych i inne.

2. Prowadzeniem spraw związanych z zaopatrzeniem pracowników obsługi w środki czystości, sprzęt do utrzymania czystości, materiały do remontów bieżących i innych.

3. Prowadzenie ewidencji majątku Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu. Nadzór nad ewidencją majątku w Sądzie Rejonowym w Nisku i Sądzie Rejonowym w Kolbuszowej oraz w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Tarnobrzegu i Stalowej Woli.

4. Prowadzenie spraw związanych z likwidacją zużytych lub nieprzydatnych aktywów.

5. Prowadzenie rozliczenia wydatków dotyczących zaopatrzenia budynku w wodę, ciepło, energię elektryczną, itp. z najemcami budynku.

6. Współudział w sporządzaniu projektu planu finansowego i rzeczowego w zakresie zakupu materiałów biurowych, środków czystości, wyposażenia biurowego, materiałów do remontów i konserwacji bieżących i innych.

7. Prowadzenie spraw związanych z gospodarką transportową a w szczególności z efektywnym wykorzystaniem samochodów służbowych.

8. Prowadzenie spraw dotyczących funkcjonowania pokoi gościnnych.

9. Nadzór na działalnością pracowników obsługi technicznej Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu i pracownikiem Sądu Rejonowego w Nisku.

10. Nadzór związany z ochroną fizyczną budynku Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu.

11. Prowadzenie spraw związanych z administrowaniem budynkiem Sądów  i Prokuratur w Tarnobrzegu oraz Sądu Rejonowego w Nisku i Sądu Rejonowego w Kolbuszowej oraz budynku na ul. 3-go maja 32 w Nisku, w tym dotyczących podatków i opłat.

12. Prowadzenie spraw związanych z administrowaniem gruntami będącymi w trwałym zarządzie Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu, Sądu Rejonowego w Nisku i Sądu Rejonowego w Kolbuszowej.


 

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia:
Wytworzył:
Sowińska Barbara
Publikacja w dniu:
Opublikował: adminso
Zatwierdzony przez: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 19 673